Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?
Regulamin

Regulamin

POSTANOWIENIA OGÓLNE

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lipca 2019 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. poz. 1520) która weszła w życie z dniem 1 stycznia 2020 r., nie ma możliwości wystawienia faktury do paragonu. W związku z powyższym podczas składania zamówienia prosimy o przemyślane zaznaczenie czy klient życzy sobie fakturę czy paragon, ponieważ nie będzie możliwości dokonania zmiany w późniejszym terminie.

1. PUMORI dostępny jest pod adresem www.pumori.pl
2. Pumori prowadzi sprzedaż detaliczną towarów za pośrednictwem sieci Internetowej
3. Warunkiem dokonywania zakupów jest zapoznanie się i akceptacja wszystkich postanowień niniejszego regulaminu.
4. Cenniki i informacje umieszczone w serwisie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ale są zaproszeniem do składania zamówień (oferty kupna) na warunkach określonych w niniejszym regulaminie.

SKŁADANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

5. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.pumori.pl
6. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z dobrowolną akceptacją przez Klienta regulaminu.
7. Akceptowane przez PUMORI formy płatności to przelew bankowy, płatność internetowa oraz za pobraniem.
8. Przyjęcie zamówienia do realizacji rozpoczyna się po otrzymaniu przez PUMORI prawidłowo wypełnionego formularza zamówienia oraz zaksięgowaniu wpłaty w przypadku zamówień opłaconych elektronicznie bądź zamówień płatnych tradycyjnym przelewem .

PUMORI Bank Pekao24 : nr konta 46 1240 3897 1111 0011 0229 1167
9. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest między Klientem a PUMORI i jest umową zawieraną na odległość. Jej zawarcie następuje w momencie przyjęcia zamówienia do realizacji z zastrzeżeniem sytuacji opisanej w par. 12.
10. Termin otrzymania przesyłki to suma czasu realizacji zamówienia i czasu dostawy:
a. czas realizacji zamówienia to czas od przyjęcia do skompletowania i wysłania zamówienia;
b. czas dostawy zależy od firmy kurierskiej i PUMORI nie ponosi odpowiedzialności za terminowość oraz jakość usług dostawcy, ale jednocześnie dokłada starań by czas dostawy był jak najkrótszy.
11. PUMORI zastrzega sobie prawo do realizacji zamówienia od 24h do 9 dni roboczych w zależności od dostępności zamówionego towaru. W niektórych przypadkach czas realizacji może wynosić nawet 3-5 tygodni . W wyjątkowych sytuacjach, kiedy zamówiony towar charakteryzuje się nietypowymi parametrami, czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu, o czym Klient zostanie uprzednio poinformowany poprzez e-mail na adres podany w formularzu.
12. Pumori zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia w przypadku:
a. wątpliwości co do kompletności lub prawidłowości danych zawartych w formularzu zamówienia
b. wątpliwości co do zamiaru wywiązania się z umowy przez Klienta
c. kiedy w sytuacji opisanej w par 8. punkt b. okres od złożenia zamówienia do otrzymania pieniędzy na konto PUMORI przekroczy 10 dni roboczych.
13. Wszystkie ceny podane w serwisie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla transakcji jest cena przypisana do produktu w momencie złożenia zamówienia. PUMORI zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów oraz przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych.
14. Przesyłanie danych osobowych z formularza zamówienia i/lub rejestracji oraz proces logowania odbywa się z pomocą bezpiecznego protokołu SSL.
165 PUMORI udostępnia każdemu zarejestrowanemu Klientowi stronę profilową, dostępną po autoryzacji, która pozwala na wgląd, modyfikację i usunięcie posiadanych przez PUMORI danych osobowych o Kliencie.
16. PUMORI przechowuje pliki cookies na komputerze Klienta w celu: utrzymania sesji po zalogowaniu, tworzenia statystyk oglądalności, lepszego dopasowania serwisu do potrzeb Klienta, emisji reklam o treści najbardziej zbliżonej do zainteresowań Klienta. Pliki cookies nie przetwarzają ani nie przechowują żadnych danych osobowych pozwalających na identyfikację Klienta.

17. Klient dobrowolnie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez PUMORI w postaci adresu e-mail, w celu zbadania opinii o poziomie zadowolenia z przeprowadzonego zakupu .

REKLAMACJE

18. W sytuacji, jeśli otrzymany towar jest niezgodny z umową, Klient ma prawo złożyć reklamację. Reklamowany towar wraz z paragonem (lub fakturą VAT) oraz z pismem wyjaśniającym niezgodność z umową Klient powinien na własny koszt odesłać na adres:

PUMORI ul. Gorzowska 68 74-320 Barlinek .

Na przesyłce w widocznym miejscu należy napisać „REKLAMACJA”

Reklamacje rozpatrywane będą najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania od Klienta przesyłki z reklamowanym produktem. W sytuacjach od nas niezależnych czas może się wydłużyć). W przypadku uznania reklamacji, towar zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy, pełnowartościowy i przesłany na koszt PUMORI do Klienta a jeśli z powodu wyczerpania stanu magazynowego będzie to niemożliwe, Klient otrzyma Karte Podarunkową na sumę zamówienia do wykorzystania na stronie pumori.pl.

19.PUMORI nie rozpatruje reklamacji wysyłanych drogą mailową.
20. W przypadku stwierdzenia przez Klienta uszkodzenia przesyłki, rozpatrywane będą tylko reklamacje zawierające protokół uszkodzenia przesyłki podpisany przez Klienta i dostawcę.

ZWROTY

21. Maksymalny czas na zwrot towaru to 14 dni od daty odebrania przesyłki - po tym terminie zwrot nie zostanie przyjęty.

Produkt nie może być używany.

Do paczki należy dołączyć formularz zwrotu dostępny na naszej stronie.

Paczkę należy dobrze zabezpieczyć na czas transportu. Powinna być zapakowana w kartonik. Zwroty zapakowane w miękkie opakowanie nie będą akceptowane.

Zwrot należy wysłać na adres:

PUMORI

ul.Gorzowska 68

74-320 Barlinek

Koszty zwrotu towaru ponosi kupujący. Pieniądze za zaakceptowany zwrot zostaną przelane w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta bądź systemem płatności.

PUMORI nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

22. Nie ma możliwości dokonania zwrotu jeśli na zakupiony towar wystawiona była faktura VAT.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

23. PUMORI dokłada wszelkich starań, żeby opisy i parametry umieszczonych na stronie towarów odpowiadały rzeczywistości. PUMORI nie ponosi odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i opisów towaru lub nagłą ich zmianę przez jego producenta.
24. PUMORI zastrzega sobie prawo zmiany regulaminu w każdym czasie bez podania przyczyn i bez uprzedzenia. Zmieniony regulamin wchodzi w życie w momencie opublikowania w serwisie.
25. PUMORI zastrzega sobie prawo do wprowadzania nowych towarów do oferty lub ich wycofywania bez podania przyczyn i bez uprzedzenia.
26. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.
27. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl